pakiet mega dla fanów okładka

Pakiet Mega

Do sklepów właśnie trafiła autobiografia zespołu (cały pakiet) – książka, zapowiadana od kilku miesięcy, na którą z niecierpliwością czekali nie tylko fani. Muzycy jakiś czas temu zapowiadali, że nie będzie to zwykła książka, ponieważ przygotowują dla swoich wielbicieli niespodziankę. Od kilku tygodni w mediach społecznościowych fani zastanawiali się, hurtownia wólka kosowska co to będzie za niespodzianka i w końcu się wydało.

Nie jest to zwykła książka, a cały pakiet multimedialny. W skład którego oprócz wspomnianej autobiografii, w tradycyjnej formie książki, dołączone są dwie płyty. Na jednej znajdziemy relacje z koncertów zespołu, począwszy od tych pierwszych sprzed kilku lat. Skończywszy na najnowszych, które odbywały się tego lata. Druga płyta zawiera 8 największych hitów począwszy od tych najstarszych do najnowszego, który aktualnie zajmuje pierwsze miejsca na listach przebojów.

Książka wraz z płytami dostępna jest w najlepszych salonach muzycznych, a zespół rozpoczyna właśnie promocję. Już w najbliższy weekend wszyscy fani będą mogli osobiście spotkać się z muzykami. Będą oni opowiadać o autobiografii i składać autografy na egzemplarzach książki. Co ciekawe – wszyscy członkowie zespołu wspólnie pracowali nad książką. Pomagał im ich przyjaciel, ceniony pisarz i dziennikarz muzyczny, ale tylko w bardzo minimalnym stopniu – jak wszyscy zgodnie twierdzą.

Nowości

Działy

Kategorie: Newsy