perkusja, zestaw perkusyjny, łyta

Nowa płyta!

W dniu dzisiejszym na półki sklepów muzycznych trafiła najnowsza płyta zespołu, która była zapowiadana jako zupełnie inna od poprzednich. Czy rzeczywiście taka jest, czy muzycy i tym razem nie zawiedli i stworzyli coś wyjątkowego? Sprawdziliśmy i właśnie przedstawiamy wam nasze wrażenia.

Każdy z utworów na płycie jest inny, ale razem tworzą spójną całość. Krążek ten powstał przy współpracy z wieloma światowej sławy muzykami, którzy zagrali i zaśpiewali razem z zespołem. Płyta, którą zapowiadał niesamowity singiel, nie rozczarowuje, tylko zachwyca. Trudno stwierdzić, czy jest to wynik tego, że tyle znakomitych muzyków brało udział w powstawaniu tego krążka, czy po prostu muzycy dojrzeli. W utworach słychać niesamowite brzmienie wielu – czasem zupełnie nieznanych lub zapomnianych – instrumentów muzycznych.

Zespół rozpoczyna też trasę koncertową, która będzie promować płytę. Zobaczymy i usłyszymy ich w całym kraju, na wielu koncertach klubowych, a latem również plenerowych. A jeśli ktoś chciałby zdobyć autografy muzyków, będzie miał taką okazję. Zespół pojawi się bowiem w największych salonach muzycznych w całym kraju, a najbliższe takie spotkanie z fanami odbędzie się w sobotę.

W niedzielę muzycy wystąpią w programie telewizyjnym, w którym udzielą wywiadu i opowiedzą o płycie. Zapewne dowiemy się, jak nad nią pracowali, w jakich okolicznościach przychodziły im do głowy pomysły na utwory i jak to się stało, że tylu znakomitych muzyków zgodziło się z nimi pracować. W programie będziemy mogli usłyszeć fragmenty utworów z płyty, a jedną z piosenek zespół wykona na żywo. W przyszłym tygodniu muzycy pojawią się także w ogólnopolskiej stacji radiowej, gdzie również udzielą wywiadu.

Nowości

Działy

Kategorie: Newsy