autobiografia zespołu

Jubileusz!

W tym roku zespół obchodzi swój pierwszy jubileusz – grają razem już pięć lat i postanowili to uczcić. Z tej okazji już za miesiąc pojawi się specjalny singiel, więc wraz z nim niezwykły teledysk, nad którym zespół właśnie pracuje. Będziemy mogli w nim zobaczyć, jak członkowie zespołu zmieniali się przez te pięć lat, zobaczymy momenty zabawne i wzruszające.

Jubileuszowa trasa rozpocznie się koncertem, tasiemki bawełniane który zostanie w całości nagrany, a efekty będziemy mogli podziwiać za kilka miesięcy. Jubileuszowy koncert będzie niezwykły z kilku powodów. Do uczestnictwa w koncercie zaproszono wielu znanych muzyków i wszystkie osoby, które przez te lata współpracowały z zespołem. Zobaczymy najznakomitszych artystów, którzy zagrają i zaśpiewają razem niejedną piosenkę. Podczas koncertu muzycy odbiorą złotą płytę, ale zagrają też nową piosenkę, której jeszcze nigdzie nie prezentowali.

Tegoroczna trasa koncertowa również będzie niezwykła, ponieważ ma odbyć się kilkadziesiąt koncertów, i wszystkie nie będą biletowane. We wszystkich koncertach będzie można uczestniczyć za darmo, a http://opakowania-wroclaw.pl/ większość z nich odbędzie się w plenerze w wielu miejscowościach wypoczynkowych w kraju.

Jubileusz to niesamowite wydarzenie. Z tej okazji przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek, ale to nie wszystko. Jeszcze w tym roku ukaże się książka z ich wspomnieniami, nad którą właśnie pracują ze swoim przyjacielem – dziennikarzem muzycznym. Trwają tez prace nad utworzeniem oficjalnego fanklubu, który już wkrótce rozpocznie swoją działalność. Z kolei na oficjalnej stronie internetowej regularnie odbywają się konkursy. Fani mogą wygrać nawet spotkanie z zespołem i wiele więcej innych nagród.

Nowości

Działy

Kategorie: Koncerty