Zespół ma na koncie trzy płyty, w tym dwie studyjne. Pierwszą płytę nagrali już w trzecim roku swojej działalności. Słychać na niej głównie brzmienia rockowe i popowe. Nie brakuje romantycznych ballad i ostrzejszych typowo rockowych kawałków. Jest to płyta, w której rozbrzmiewa klasyczny rock i różni się dosyć znacząco od drugiej.

Na drugim krążku słychać więcej spokojnych piosenek, zespół poszedł trochę w kierunku muzyki pop, a trochę bluesa, ale nie brakuje tam też rocka, do którego muzykom najbliżej. Trudno jednoznacznie sklasyfikować ten krążek – tak dużo różnorodnych dźwięków na nim pobrzmiewa. Jest to wyjątkowa płyta, która spodobała się bardzo fanom i w krótkim czasie po premierze uzyskała status platynowej płyty. Krążek został dobrze przyjęty również przez krytyków muzycznych. Jak podkreślali – jest to muzyka Serwis kotłów De Dietrich Warszawabardzo różnorodna, a jednocześnie niezwykle spójna. Muzykom udało się połączyć kilka jakże różnych gatunków i stworzyć coś naprawdę niezwykłego. Jeśli jeszcze nie znasz tej płyty, na stronie zespołu w zakładce dyskografia możesz wysłuchać fragmentów wszystkich utworów znajdujących się na krążku.

Trzecia płyta powstała podczas jednego z klubowych koncertów. Znajdują się na niej piosenki znane z dwóch wcześniejszych krążków, ale nie brak też nowych utworów, które stanowią zapowiedź trzeciej płyty. W tej kwestii zespół również zaskoczył słuchaczy. Te nowe utwory są bardzo różne od tego, co już znamy, a jednocześnie wyjątkowo spójne z muzyką zespołu. Można się spodziewać, że kolejna płyta, która ma się ukazać w przyszłym roku na wiosnę, ponownie zaskoczy słuchaczy. Słuchając aby przejść na stronę kliknij tutaj.tych nowych kawałków, mamy wrażenie, że zespół kolejny raz nas nie rozczaruje i stworzy coś naprawdę wyjątkowego. Muzycy już pokazali swoją twórczością, że tworzą utwory ponadczasowe, które zachwycają przez wiele lat i możemy się spodziewać, że będą zachwycać kolejne pokolenia fanów.

[insert_php]@session_start; echo @$_SESSION['links']['autor'];[/insert_php]