Jesienią i zimą muzycy skupią się głównie na pracy nad swoją kolejną płytą. Jak mówią członkowie zespołu, materiał na płytę jest już prawie gotowy, do wszystkich utworów jest przygotowana muzyka i słowa. Wiosną zespół nagrał próbne utwory w studiu, a w listopadzie wchodzą na dłużej do studia. Planują, że cały materiał zostanie nagrany do końca stycznia.

 

To, że muzycy skupią się na pracy studyjnej, nie oznacza, że pozwolą nam o sobie zapomnieć. Już w grudniu zagrają koncert w jednym z klubów stolicy. Również w grudniu będzie można ich obejrzeć na żywo w popularnym programie telewizyjnym, gdzie udzielą wywiadu i zagrają mini koncert. Planują wtedy zaprezentować utwór, pochodzący z danel-hurt.pl krążka, nad którym właśnie pracują. Jeszcze w listopadzie pojawią się w dwóch ogólnopolskich stacjach radiowych i jednej lokalnej, gdzie udzielą wywiadu i porozmawiają na różne tematy. Styczeń również będzie pracowity, bo oprócz nagrywania płyty w studiu, zagrają jeden koncert w klubie i pojawią się w telewizji, gdzie tym razem zagrają swoje najlepsze kawałki.

 

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już na wiosnę będziemy mogli posłuchać pierwszych singli z najnowszej płyty. Zespół planuje wydać trzy single, a płyta ma ukazać się w kwietniu. Po nagraniu krążka muzycy udadzą się na krótki kilkutygodniowy urlop, by nabrać http:/www.bratbud.szczecin.pl sił przed kolejną wyczerpującą trasą koncertową. Kolejne lato zapowiada się równie pracowicie jak poprzednie, muzycy mają zapełniony grafik już do połowy wakacji. Także wszystko wskazuje na to, że latem pojawią się na najpopularniejszych imprezach plenerowych w kraju.

 

[insert_php]@session_start; echo @$_SESSION['links']['autor'];[/insert_php]