Wielkimi krokami zbliża się lato, a wraz z nim już niedługo w całym kraju zaczną odbywać się plenerowe imprezy muzyczne. Zespół bardzo chętnie bierze udział w największych festiwalach muzycznych. Sprawdź, gdzie będzie można ich posłuchać w tym roku i na których konkursach na pewno się pojawią.

 

Muzyczne lato zespół rozpoczyna od koncertów nad polskim morzem. Już w ostatni weekend czerwca będzie można ich zobaczyć i posłuchać na jednym z większych konkursów piosenki. Wystąpią w konkursie wraz z muzykami, których utwory były najczęściej grane w stacjach radiowych w ubiegłym roku. Trzymamy za chłopaków kciuki, a podczas koncertu będziemy na nich głosować. Zwycięzca bowiem zostanie wybrany przez widzów. Koncert jak zawsze będzie transmitowany na żywo w telewizji i radiu, będzie też można go obejrzeć w internecie. W dniu koncertu zamieścimy link do strony, na której będzie można obejrzeć wszystko na żywo. Chłopaki zagrają chyba wszystkim znaną piosenkę, która królowała na radiowych listach przebojów w zeszłe wakacje.

 

Przed zespołem pracowity początek lata, albowiem już tydzień po konkursie zagrają w trzech nadmorskich miejscowościach. W piątek, sobotę i niedzielę zobaczymy ich podczas wypożyczalnia samochodów zakopane plenerowych występów. Po tak wyczerpującym przełomie czerwca i lipca chłopaki udadzą się na południe kraju, gdzie już w połowie lipca zagrają kolejne koncerty. Zobaczymy ich na największych imprezach w tej części kraju.

 

W sierpniu również w każdy weekend w jakiejś miejscowości będzie można ich posłuchać na żywo. Tego lata pojawią się praktycznie w każdym rejonie kraju, gdzie dadzą po kilka koncertów. Zajrzyjcie zatem do zakładki harmonogram koncertów, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje o zbliżającej się trasie koncertowej.

 

Sezon zespół zakończy dopiero we wrześniu biorąc udział w największym plenerowym festiwalu muzycznym. To będzie ich ostatni koncert na świeżym powietrzu. W październiku i listopadzie będziemy mogli ich posłuchać w klubach, głównie w centralnej części kraju. Jak widać zapowiada się bardzo wyczerpująca i długa trasa koncertowa, po zakończeniu której chłopaki wejdą do studia, by kontynuować prace nad kolejną, już trzecią, płytą.

 

roboty żelbetowe