W tym roku zespół obchodzi swój pierwszy jubileusz – grają razem już pięć lat i postanowili to uczcić. Z tej okazji już za miesiąc pojawi się specjalny singiel, a wraz z nim niezwykły teledysk, nad którym zespół właśnie pracuje. Będziemy mogli w nim zobaczyć, jak członkowie zespołu zmieniali się przez te pięć lat, zobaczymy momenty zabawne i wzruszające.

 

Jubileuszowa trasa rozpocznie się koncertem, który zostanie w całości nagrany, a efekty będziemy mogli podziwiać za kilka miesięcy. Jubileuszowy koncert będzie niezwykły z kilku powodów. Do uczestnictwa w koncercie zaproszono wielu znanych hurtownia odzieży męskiej wólka kosowskamuzyków oraz wszystkie osoby, które przez te lata współpracowały z zespołem. Zobaczymy najznakomitszych artystów, którzy zagrają i zaśpiewają razem niejedną piosenkę. Podczas koncertu muzycy odbiorą złotą płytę i zagrają nową piosenkę, której jeszcze nigdzie nie prezentowali.

 

Tegoroczna trasa koncertowa również będzie niezwykła, ponieważ ma odbyć się kilkadziesiąt koncertów, a żaden z nich nie będzie biletowany. We wszystkich koncertach będzie można uczestniczyć za darmo, a większość z nich odbędzie się w plenerze w wielu miejscowościach wypoczynkowych w kraju.

 

Z okazji swojego jubileuszu zespół przygotował dla swoich fanów kilka niespodzianek. Jeszcze w tym roku ukaże się książka z ich wspomnieniami, nad którą części mzwłaśnie pracują ze swoim przyjacielem – dziennikarzem muzycznym. Trwają tez prace nad utworzeniem oficjalnego fanklubu, który już wkrótce rozpocznie swoją działalność. Z kolei na oficjalnej stronie internetowej regularnie odbywają się konkursy, w których fani mogą wygrać nawet spotkanie z zespołem.

 

zakład pogrzebowy warszawa wawer