Do sklepów właśnie trafiła autobiografia zespołu – książka, zapowiadana od kilku miesięcy, na którą z niecierpliwością czekali nie tylko fani. Muzycy jakiś czas temu zapowiadali, że nie będzie to zwykła książka, ponieważ przygotowują klimatyzacja do domu Krakówdla swoich wielbicieli niespodziankę. Od kilku tygodni w mediach społecznościowych fani zastanawiali się, co to będzie za niespodzianka i w końcu się wydało.

 

Nie jest to zwykła książka, a cały pakiet multimedialny, w skład którego oprócz wspomnianej autobiografii, w tradycyjnej formie książki, dołączone są dwie płyty. Na jednej znajdziemy relacje z koncertów zespołu, począwszy od tych pierwszych sprzed kilku lat, a skończywszy na najnowszych, które odbywały się tego lata. Druga płyta zawiera 8 największych hitów począwszy od tych najstarszych do najnowszego, który aktualnie zajmuje pierwsze miejsca na listach przebojów.

 

Książka wraz z płytami dostępna jest w najlepszych salonach muzycznych, a zespół rozpoczyna właśnie promocję. Już w najbliższy weekend wszyscy https://linuxpl.com/fani będą mogli osobiście spotkać się z muzykami, którzy będą opowiadać o autobiografii i składać autografy na egzemplarzach książki. Co ciekawe – wszyscy członkowie zespołu wspólnie pracowali nad książką. Pomagał im ich przyjaciel, ceniony pisarz i dziennikarz muzyczny, ale tylko w bardzo minimalnym stopniu – jak wszyscy zgodnie twierdzą.